07-06-07

zaterdag een 800 in Leuven 'meeting van Mon'

Zaterdag zal ik van start gaan in een 800 m op de Flanders Cup meeting in de AtletiekArena Gaston Roelants in Leuven.  Zondag sta ik paraat op de barbecue  en kampioenenviering van mijn club.

Serie C en volgende : naprogramma vanaf 19u50
Tempomaakster serie C: richttijd: 2'17"
Prevot LinsyRFCL18651991
Maas MarlotSACN19851307
Van Eynde EliseDCLA1992797
Hoogewijs ValerieVITA19841789
Cauwenbergh MarijkeDCLA19841703
Debot ElineDCLA1992795
De Haes EvelienHULS19902286
Pernet NataschaATLA1988473
Cools JasmienDUFF1992639
Swinnen ElienAVT1993781
Steegen AnkeATLA1993724
Van Orshoven KristineDCLA19811918
Mercier ElienHCO19931076
Mommen TineDCLA19912323
De Smedt ElkeGRIM19912266
Vanderstichele CharlotteOEH1993759
Daniels UshiAVT1989746
Corthout SteffieLOOI1993568
Jacobs SofieDUFF19912208
Van Wambeke MagaliZELE19902484
Van Damme VeraGRIM1989583
Devloo DorienMAC19931102
Liselotte ?AVT19912617
Herssens MagaliDCLA19912366
Chauliac MargotDUFF1993641
De Win KarolienMAC19912579
Dierckx SanneMAC19931098
Peeters SilkeAVOS19902205
Wauterecht AnnLAT19731432
Van den Broeck DorienAVZK19861456
Nys SaraDCLA1993733
Petit NikiAVOS1993591
Dobbeni MiaVAC19643308
Ceuppens SaraGRIM1993663
Vanwijck EstherDCLA19912951

22:14 Gepost door Evelien in Algemeen | Permalink | Commentaren (2) |  Facebook |

Commentaren

:) Heej Haezeke,

Veel succes in Leuven, loop je eigen race en het komt wel goed! Geloof in je kunnen hé!
Enne zondag....bak de worstjes maar al bruin....mjam mjam!

Tot dan,

J.

Gepost door: Jörgen | 08-06-07

joeeee die evelien;) lang geleden dak nog is iets poste ze, mja ik was al kei kei druk bezeg met studeren (tuuuuurlijk:p) ma succes dezen avond in leuven ! ge ga da goe doen ! joeps x en tot opt school;)
x

Gepost door: tinne | 09-06-07

De commentaren zijn gesloten.